×

FORGOT YOUR DETAILS?

ONU cu 4 porturi GIGABIT+1 port RF, WIRELESS

Categorie: Etichete: ,

Descriere

contact

Acest echipament se instaleaza la client in casa.
Are functia de BLOCARE din management a portului RF.
Nivelul de iesire pe RF: 92 dB.
Sensibilitatea optica a portului RF este -13 dBm.
Seria ONT HV704GW (4GE + RF + Wi-Fi) este o accesare a lățimii de bandă FTTH Echipamentul bazat pe tehnologia GPON matură și stabilă, are o putere puternică.
Funcții cu stabilitate ridicată, garanție QoS, management complet și Flexibil de construcție în rețea, etc.
>NT seria HV704GW este pe deplin compatibil cu ITU-T G.984 standard tehnologie.
Acesta adoptă tehnologia WDM cu fibră optică cu lungime de undă în jos de 1490nm, uplink Lungime de undă 1310nm.
Acesta are nevoie doar de o fibră de miez pentru a transmite servicii de date.
Seria ONT HV704GW are un port PON, patru porturi 10/100 / 1000BASE-T și unul Ieșire CATV, suport funcția Wi-Fi

ONU cu 4 porturi GIGABIT+1 port RF, WIRELESS

SPECIFICAȚII

 INTERFAȚĂ DE REȚEA : 4x 10/100/1000 Mauto – negotiation;
 DISTANȚA DE TRANSMISIE : 0-30 Km;
 RATA DE TRANSMISIE : 2,488Gbps in aval si 1,244Gbps in amonte;
 TENSIUNE ALIMENTARE : 12V DC;
 PUTERE TRANSMISIE OPTICĂ : 0 – 4 dBm;
 GREUTATE : 500g;
 TEMPERATURA DE FUNCȚIONARE : 0 ~ 50 C;
 DIMENSIUNI : 200*140*33 mm;
 CONSUM : <8 W;
 FUNCȚIE WIRELESS : Da;
TOP