×

FORGOT YOUR DETAILS?

MC WDM Bidirectionale 40 km

Descriere

contact

Media convertorul transformă transmisia media al semnalului Ethernet din CAT 5 în semnal fibră optică.
Distanța semnalului poate fi extinsă cateva zeci sau sute de km.
Acest produs suportă IEEE802.3U, IEEE802.3z , 1000 protocol de bază-TX/FX și modul full duplex –  half duplex.

Media Convertoare WDM Bidirectionale 40 km.
Aceste media convertoare functioneaza in 1310 nm si 1550 nm.
Fast Ethernet 10/100 T.

MC WDM bidirectional 25 km

 CONECTORI : 1x UTP RJ-45, 1x SC/ST ;
 MODUL DE OPERARE :  full duplex sau half duplex ;
 ALIMENTARE :  110 – 265V AC pe intrare , 5V 1A DC pe ieșire ;
 TEMPERATURĂ DE FUNCȚIONARE : 0 – 50°C;
 UMIDITATEA RELATIVĂ :  5% ~ 90%;
 TIP CABLU : Cat5 UTP ;
 TIP TRANSFER FIBRĂ :  Modul multiplu – 50/125, 62.5/125 sau 100/140 μm
Modul singular – 8.3/125, 8.7/125, 9/125 sau 10/125 μm
TOP